Na sprzedaż

Portrety na zamówienie

Opis

Wykonuję na zamówienie portrety ze zdjęć. Format obrazu oscyluje najczęściej w granicach 50/60cm(plus minus). Klient może też zamówić portret całej sylwetki, wówczas sugerowany rozmiar płótna powiększa się do około 100/150cm, ale i tak ustalany jest indywidualnie przy każdym zamówieniu.

Technika wykonania prac to akryl i olej na płótnie.

Czas oczekiwania na portret to zazwyczaj 2 miesiące (od momentu przekazania zdjęć i ustalenia wszystkich szczegółów zamówienia). Wynika to przede wszystkim z technicznych właściwości farb olejnych (schnięcie).

W wypadku zamówienia na niestandardowo duże płótno lub bardziej skomplikowaną kompozycję, czas oczekiwania może ulec wydłużeniu.

Czy większy znaczy droższy? I tak i nie. Większe płótna są oczywiście droższe, ze względu na materiały i mój wkład pracy. Niemniej jednak, obraz nie jest kawałkiem mięsa, który wyceniam wyłącznie według wagi fizycznej. Są zlecenia bardziej zawikłane i wielowymiarowe, które wymagają ode mnie większego pomyślunku i starań, mimo standardowego formatu „portretowego”.

W przypadku zainteresowania gotowymi pracami, które widnieją na mojej stronie w zakładce twórczość, zapraszam do kontaktu na maila nadikot@wp.pl

Moje obrazy można nabyć też bezpośrednio po wystawach.

 

 

 

 

Poprzednie

Autoportret

Następne

Seria portretowa 2008-2018